Aktuality

publikováno: 01.03.2019
rubrika: zpravodaje školství

ÚNOROVÉ ČÍSLO ZPRAVODAJE

Druhé letošní číslo Zpravodaje školství je plný novinek v oblasti školství. Věnuje se aktualitám z dění ve školách, novinkám z Krajského úřadu Olomouckého kraje, důležitým informacím z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a také dalším zajímavostem.

V únorovém čísle najdete opět plno zajímavých a přínosných článků například Ministerstvo školství by mělo během příprav na Strategie 2030 zůstat stabilní nebo že od začátku února šest desítek škol bude ověřovat učební materiály na podporu rozvoje digitální gramotnosti.V aktualitách, které se věnují  dění na školách se čtenáři mohou dočíst například jak dopadl nultý ročník celostátní soutěže v kosmetické a účesové tvorbě v Prostějově a plno dalších novinek z našich škol.

Čtenáři najdou i další případ, s jehož řešením pomáhá právní poradna, nabídku kurzů dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a přehled volných míst ve školství. A nově se můžete těšit na příspěvky našeho IT specialisty v tomto čísle se například dozvíte jak si zabezpečit citlivá data.

Ukázka zpravodaje ke stažení: zde

Objednání předplatného zde


ÚNOROVÉ ČÍSLO ZPRAVODAJE