Ekonomické služby

Ekonomické služby

Našimi klienty jsou především města, obce a kraj a jimi zřizované příspěvkové organizace, jako jsou mateřské, základní a střední školy, ale i podnikatelské subjekty, OSVČ a právnické osoby.

Záměrem naší společnosti je zjednodušit našim klientům práci a poskytnout jim prostor pro jejich primární činnost. SCHOLA acounting kromě standardních služeb, jako je vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky, zajišťuje pro klienty také daňové a právní služby prostřednictvím personálně spřízněné advokátní kanceláře JUDr. Ing. et Ing. Roman Ondrýsek, MBA, Ph.D., Prostějov a daňové kanceláře Daňové spory, a.s. zaměřující se na daňové spory s finančním úřadem.

 

GDPRdoŠKOL.cz

V roce 2017 jsme rozšířil naši nabídku rovněž o služby související s problematikou GDPR. Sestavili jsme tým odborníků z právní, ale i IT oblasti, kteří vás provedou novou právní úpravou spojenou s problematikou ochrany osobních údajů, připraví vás na chystané změny, a to prostřednictvím našeho školení nebo výkonem funkce pověřence.