Aktuality

publikováno: 21.06.2019
rubrika: zpravodaje školství

ČERVNOVÉ ČÍSLO ZPRAVODAJE

Červnové letošní číslo Zpravodaje školství, a také poslední před letními prázdninami je opět plný novinek zajímavostí v oblasti školství. Věnuje se aktualitám z dění ve školách, novinkám z Krajského úřadu Olomouckého kraje, důležitým informacím z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a také dalším zajímavostem.

Červnové číslo je zaměřené hlavně na úspěchy našich žáků ve školách. Například Češi si vezou dvě medaile z celosvětové vědecké soutěže Intel ISEF a student z Přerovského gymnázia vyhrál celostátní fotografickou soutěž.

Určitě zde najdete i plno zajímavých článků například MŠMT – Nová podoba konkurzní vyhlášky. Také se zde můžete dočíst o spolku PRESAFE z.s, který se zabývá problematikou bezpečnosti a prevencí před novodobými bezpečnostními hrozbami.

Nemůže ani chybět naše oblíbené rubriky právní, mzdové a IT. V rubrice IT se například dozvíte jak vybrat tablet do vaší školy. Nesmíme ani zapomenout na Zpravodaj pověřence, který je nedílnou součástí zpravodaje od březnového čísla.

Další číslo zpravodaje bude pro vás nachystané po prázdninách. Touto cestou bychom vám chtěli popřát krásné sluneční a pohodové letní prázdniny.

Ukázka zpravodaje ke stažení: zde

Objednání předplatného zde


ČERVNOVÉ ČÍSLO ZPRAVODAJE